Değerli izleyicilerimiz izlediğiniz film veya dizilerin altına yorum yaparak sitemize destek olabilirsiniz. FilmDiziTR iyi seyirler diler :)


Not : Değerli izleyicilerimiz, Uptobox sitesinde 2 saat(120 dk) izleme limiti bulunmaktadır. Eğer limit dolmuş ise modemi kapatıp açarak süreyi sıfırlayabilirsiniz yada diğer alternatiflerden birini seçerek kaldığınız yerden izleyebilirsiniz.

Got 8.Sezon 1.Bölüm izle


Filme olan ilgiden dolayı sınırlandırma getirilmiştir. Net hızınıza göre film 5-10 dakika içerisinde açılacaktır.
Filmle ilgili yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmından belirterek filmi izlemek için ilk sıralara gelebilirsiniz.

158 Görüntülenme
Styx 2018 izle
7.1 IMDB Puanı

Styx 2018 izle

(Styx)
Kategori
Senaryo Ika Künzel, Wolfgang Fischer
Okyanusun ortasında bir fırtına, mültecilerle dolu bir tekne ve Şubat ayında Berlin Film Festivali'nin Panorama bölümünde ilk kez sahneye çıkan tek bir kadın olan Styx, 40'lı yıllarda bir Avrupalı ​​doktorun rüya tatilini anlatıyor. mülteci kriziyle kesişiyor. Rike Cebelitarık'tan okyanusa tek başına tekneyle yelken açtı ve Ascunsion'a doğru yola koyuldu; Ancak, feci bir mülteci teknesiyle karşı karşıya kaldı. Okyanus sularında düzenli, barışçıl ve dikkatsizce yaşayan Avrupalıların hümanizminin ve umudunun ortadan kalkmasının ardından, Styx, günümüzün en zorlu sosyal sorunlarından birini mümkün olduğunca az diyalog ve sürpriz senaryoları ile ele almaktadır.