Değerli izleyicilerimiz izlediğiniz film veya dizilerin altına yorum yaparak sitemize destek olabilirsiniz. FilmDiziTR iyi seyirler diler :)


Not : Değerli izleyicilerimiz, Uptobox sitesinde 2 saat(120 dk) izleme limiti bulunmaktadır. Eğer limit dolmuş ise modemi kapatıp açarak süreyi sıfırlayabilirsiniz yada diğer alternatiflerden birini seçerek kaldığınız yerden izleyebilirsiniz.

Tanrılarla Birlikte 2: Son 49 Gün – Along with the Gods 2: The Last 49 Days izle


Filme olan ilgiden dolayı sınırlandırma getirilmiştir. Net hızınıza göre film 5-10 dakika içerisinde açılacaktır.
Filmle ilgili yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmından belirterek filmi izlemek için ilk sıralara gelebilirsiniz.

164 Görüntülenme
Tanrılarla Birlikte 2: Son 49 Gün – Along with the Gods 2: The Last 49 Days izle
7.1 IMDB Puanı

Tanrılarla Birlikte 2: Son 49 Gün – Along with the Gods 2: The Last 49 Days izle

(Along with the Gods: The Last 49 Days)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Well Go USA Entertainment
  • Film Süresi 142 dakika
Yönetmen
Senaryo Ho-min Ju, Yong-hwa Kim
Film, Aralık 2017'de 14.41 milyon izleyiciye ulaşan Birlikte Tanrılarla İki Dünya: adlı filmin bir devamı. Joo Ho-Min tarafından yazılan bir Singwa Hamgge adlı filme ait bir versiyon.
(Webtoon: Genel olarak, Kore tarzı grafik hikayeleri, yan yana kareler değil, çeşitli ses ve görsel efektlerle birlikte tek satır aşağı, birlikte ve ekipte web'de birlikte okunur.)
Serinin bu filminde; Üç melek (Ha Jung-Woo, Ju Ji-Hoon ve Kim Hyang-Gi) Soo-Hong (Kim Dong-Wook) ve Evin Meleği (Ma Dong-Seok) ile yüzleşir. Evin Meleği, 1000 yıl öncesine dayanan geçmişini hatırlıyor. Bu dünya, diğer dünya ile geçmiş arasında seyahat eder. Üçü ölüm meleğinin gizli ilişkisini araştırıyor.