Değerli izleyicilerimiz izlediğiniz film veya dizilerin altına yorum yaparak sitemize destek olabilirsiniz. FilmDiziTR iyi seyirler diler :)


Not : Değerli izleyicilerimiz, Uptobox sitesinde 2 saat(120 dk) izleme limiti bulunmaktadır. Eğer limit dolmuş ise modemi kapatıp açarak süreyi sıfırlayabilirsiniz yada diğer alternatiflerden birini seçerek kaldığınız yerden izleyebilirsiniz.

Oyuncak Hikayesi 2 – Toy Story 2 izle


Filme olan ilgiden dolayı sınırlandırma getirilmiştir. Net hızınıza göre film 5-10 dakika içerisinde açılacaktır.
Filmle ilgili yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmından belirterek filmi izlemek için ilk sıralara gelebilirsiniz.

261 Görüntülenme
Oyuncak Hikayesi 2 – Toy Story 2 izle
7.9 IMDB Puanı

Oyuncak Hikayesi 2 – Toy Story 2 izle

(Toy Story 2)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Buena Vista Pictures
  • Film Süresi 92 dakika
Kategori
Senaryo John Lasseter, Pete Docter, Ash Brannon, Andrew Stanton, Andrew Stanton, Rita Hsiao, Doug Chamberlin, Chris Webb
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. Diğer 20 ödül & 26 adaylık.
Andy tatil için bir kovboy kampına gittiğinde, oyuncakları tek başlarına bırakılır. Al McWhiggin adlı bir oyuncak koleksiyoncusu ilginç oyuncaklar toplamak için başını kaçırdığında, Woody kaçırıldı.
Woody, Al'nın dairesiyle birlikte, 1950'lerin televizyon programı "Woody's Roundup" ın ödüllü oyuncaklar arasında en değerli koleksiyon parçası olduğunu fark eder. Orada aynı gösterinin diğer ödüllü oyuncakları ile tanışma fırsatı bulur. Bir kovboy Jessie, Bullseye adlı bir at ve Stinky Pete adında bir metal kazıcı var. Woody kaçırma, Andy'nin odadaki diğer oyuncak arkadaşları. Patates Kafa, Slinky, Köpek, Rex ve Hamm arkadaşlarını müze haline getirmekten kurtarmak için harekete geçerler. Tüm amaçları Andy kovboy kampından dönmeden Woody'yi kurtarmak.