Değerli izleyicilerimiz izlediğiniz film veya dizilerin altına yorum yaparak sitemize destek olabilirsiniz. FilmDiziTR iyi seyirler diler :)


Not : Değerli izleyicilerimiz, Uptobox sitesinde 2 saat(120 dk) izleme limiti bulunmaktadır. Eğer limit dolmuş ise modemi kapatıp açarak süreyi sıfırlayabilirsiniz yada diğer alternatiflerden birini seçerek kaldığınız yerden izleyebilirsiniz.

Ters Yüz – Inside Out izle


Filme olan ilgiden dolayı sınırlandırma getirilmiştir. Net hızınıza göre film 5-10 dakika içerisinde açılacaktır.
Filmle ilgili yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmından belirterek filmi izlemek için ilk sıralara gelebilirsiniz.

156 Görüntülenme
Ters Yüz – Inside Out izle
8.2 IMDB Puanı

Ters Yüz – Inside Out izle

(Inside Out)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Disney/Pixar
  • Film Süresi 95 dakika
Senaryo Pete Docter, Ronnie Del Carmen, Pete Docter, Meg LeFauve, Josh Cooley, Michael Arndt, Simon Rich, Bill Hader, Amy Poehler
Ödüller 1 Oscar Kazandı. Diğer 93 ödül & 112 adaylık.
Canavarlarla dolu bir şehre, bulutların üstünde macera dolu bir balonun içinden geçen bir yolculuğa.

Babası San Francisco'da yeni bir işe başladığında Orta-Batı'daki hayatından kopması gereken Riley, geri kalanımız gibi duygularla hareket eden bir kızdı. Sevinç, Korku, Öfke, İğrenme ve Hüzün (Gupse Özay) zih Bu duygular Riley'nin aklının merkezinde yaşar ve günlük yaşamında ona tavsiyelerde bulunur. Riley ve duyguları San Francisco'da yeni bir hayata alışmak için çaba sarf ederken, kaos ana merkezde başlar. Her ne kadar Joy, Riley'nin en önemli duygusudur ve her şeyi olumlu tutmaya çalışsa da, diğer duygular birbirleriyle yeni bir şehre, eve ve okula uyum sağlamakla çelişir.