Değerli izleyicilerimiz izlediğiniz film veya dizilerin altına yorum yaparak sitemize destek olabilirsiniz. FilmDiziTR iyi seyirler diler :)

Filme olan ilgiden dolayı sınırlandırma getirilmiştir. Net hızınıza göre film 5-10 dakika içerisinde açılacaktır.
Filmle ilgili yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmından belirterek filmi izlemek için ilk sıralara gelebilirsiniz.

122 Görüntülenme
Görevimiz Tehlike 4: Hayalet Protokol – Mission Impossible 4: Ghost Protocol izle
7.4 IMDB Puanı

Görevimiz Tehlike 4: Hayalet Protokol – Mission Impossible 4: Ghost Protocol izle

(Mission: Impossible - Ghost Protocol)
Yönetmen
Senaryo Bruce Geller, Josh Appelbaum, André Nemec
Ödüller 5 ödül & 30 Adaylık.
IMDB’de 7,4’lük puanını 324.880 kişiye borçlu olan Görevimiz Tehlike 4, 23 Aralık 2011 tarihinde Türkiye sinemalarında yerini almış ve büyük bir kitle tarafından izlenmeyi başararak toplamda 700 Milyon Doları bulan bir hasılat elde etmiştir. Brad Bird’in yönetmenliğini üstlendiği serinin 4. filminde hikaye Josh Appelbaum ve André Nemec ile birlikte yardımcı senarist Bruce Geller tarafından yazılmıştır. Aksiyon, Gerilim ve Macera türünü yansıtan en iyi örneklerden biri olarak gösterilen Mission Impossible serisinin 4. filmi 2 saat 13 dakikalık seyir keyfi sunuyor ve yine başrolde 2015 yılında Görevimiz Tehlike 4‘de izlediğimiz Tom Cruise ile beraber Jeremy Renner ve Simon Pegg yer alıyor.

IMF teşkilatı dünya çapında terörist bir bomba saldırısı haberi alır ve kapatılma noktasına kadar gelir. Bu sefer görev Ethan Hunt ve ekibinin Hayalet Protokol adını verdikleri yeni bir operasyon ile kendi birimlerini temize çıkarmak olacaktır. Kendileri dışında hiç kimseyle iletişime geçmeden hiç bir temasta bulunmadan bu görevi başarmak zorundadırlar…

Resimler 4