Değerli izleyicilerimiz izlediğiniz film veya dizilerin altına yorum yaparak sitemize destek olabilirsiniz. FilmDiziTR iyi seyirler diler :)

Filme olan ilgiden dolayı sınırlandırma getirilmiştir. Net hızınıza göre film 5-10 dakika içerisinde açılacaktır.
Filmle ilgili yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmından belirterek filmi izlemek için ilk sıralara gelebilirsiniz.

178 Görüntülenme
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya – How to Train Your Dragon: Hidden World izle
7.6 IMDB Puanı

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya – How to Train Your Dragon: Hidden World izle

(How to Train Your Dragon: The Hidden World)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Universal Pictures
  • Film Süresi 104 dakika
Yönetmen
Senaryo Dean DeBlois, Cressida Cowell
Hicks, Vikinglerin ilk ejderha eğitmeni oldu ve ejderhalar ile insanlar arasında barışı sağlama görevini başarıyla gerçekleştirdi. Ejderleri ile kazandıkları barış Dişsiz'in yeni keşfi ile önemini yitirir. Dişsiz, soyu tükenmiş olduğunu düşündüğü kendi soyunun ejderhasını keşfeder. Bu dişi ejderha vahşi ve zorlu. Tehlike bir kez daha kapıya girdiğinde ve Hicks'in yetkisi test edildiğinde, hem ejderha hem de binici türünü korumak için önemli kararlar vermek zorunda kalacak ...

İki film dalında Oscar'a aday gösterilen Dean DeBlois tarafından yazılan ve yönetilen dizi, bu kez el değiştirmiyor. Devamın üçüncü bölümünde, Ejderhanı Nasıl Eğitirsiniz, Jay Jay Baruchel, Çirkin Betty için Altın Küre'yi ve iki Oscar ödüllü Cate Blanchett'in Thrones Kar Oyunu Jon Jon Snow'u kazandı. Kit Harington, Craig Ferguson, Christopher Mintz-Plasse ve Oscar ödüllü F. Murray Abraham.