Değerli izleyicilerimiz izlediğiniz film veya dizilerin altına yorum yaparak sitemize destek olabilirsiniz. FilmDiziTR iyi seyirler diler :)


Not : Değerli izleyicilerimiz, Uptobox sitesinde 2 saat(120 dk) izleme limiti bulunmaktadır. Eğer limit dolmuş ise modemi kapatıp açarak süreyi sıfırlayabilirsiniz yada diğer alternatiflerden birini seçerek kaldığınız yerden izleyebilirsiniz.

Tutsak – Prisoners izle


Filme olan ilgiden dolayı sınırlandırma getirilmiştir. Net hızınıza göre film 5-10 dakika içerisinde açılacaktır.
Filmle ilgili yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmından belirterek filmi izlemek için ilk sıralara gelebilirsiniz.

202 Görüntülenme
Tutsak – Prisoners izle
8.1 IMDB Puanı

Tutsak – Prisoners izle

(Prisoners)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Warner Bros.
  • Film Süresi 153 dakika
Senaryo Aaron Guzikowski
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. Diğer 10 ödül & 35 adaylık.
Çocuğunuzu korumak için ne yaparsınız? Keller Dover (Jackman), her ebeveynin en kötü kabusu ile karşı karşıyadır. Altı yaşındaki kızı Anna, arkadaşı Joy ile birlikte ortadan kayboldu. Dakikalar saatlere geri döndükçe, panik artar. Tek ipucu, uzun zaman önce sokaklarda park edilmiş bir döküntü karavanı. Soruşturmaya öncülük eden Dedektif Loki (Gyllenhaal), arabanın sürücüsü Alex Jones'u (Paul Dano) tutukladı. Ancak delil yetersizliğinden şüpheliyi serbest bırakmak zorunda kaldı.

Çocuğunun hayatının tehlikede olduğunu bilen Freaking Dover, kendi eline almaktan başka çaresinin olmadığını fark eder. Çaresiz baba kızları bulmak için her şeyi yapar. Fakat bunu yaparken, öfkesini kaybedebilir ve şu soruyla boğuşabilir: Adalet aramak ile suçlu olmak arasındaki sınırı ne zaman geçersiniz?