Değerli izleyicilerimiz, sitemizdeki url değişikliği sebebiyle "404 SAYFA BULUNAMADI" hatası aldığınız film veya dizileri arama bölümüne yazarak bulabilirsiniz. Herkese iyi seyirler Bize destek olmak için yorum yapabilirsiniz.

Filme olan ilgiden dolayı sınırlandırma getirilmiştir. Net hızınıza göre film 5-10 dakika içerisinde açılacaktır.
Filmle ilgili yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmından belirterek filmi izlemek için ilk sıralara gelebilirsiniz.

964 Görüntülenme
Arif V 216 izle – Arif V 216 Sansürsüz
7.4 IMDB Puanı

Arif V 216 izle – Arif V 216 Sansürsüz

(Arif V 216)
Kategori
Senaryo Cem Yilmaz
Uzayda 1960'lara doğru yol alan Arif, insan olma hayali kuran robot arkadaşını ve dünyayı karanlık bir gelecekten kurtarmalıdır.
Cem Yılmaz'ın hayat verdiği Gora filmiyle ünlenen robot karakteri 216'nın eski dostu Arif'i özlemesi ve dünyada yaşama isteği ile Arif'in yanına gelmesiyle film başlar. Dünya şartlarına ayak uydururken kandırılan 216 başına gelenlerle kendisini özel hisseder. Bir yandan da aşık olan 216, aşkın verdiği hislerden dolayı yolunu kaybedecektir. 216, kendisinin dünyada rahat etmesi için anlaştığı bir iş adamıyla çeşitli işlere bulaşır.

216 modelini çoğaltmak isteyen ve kötü planlar yapan iş adamını engellemek isteyen Arif bu sefer tek başınadır. Karşısında ise 216 olacaktır. 216'ya doğruları söylemek ve dünyayı kurtarmak için plan yapan Arif bakalım hem arkadaşını hem de dünyayı büyük bir felaketten koruyabilecek mi? 4.957.874 kişi tarafından izlenerek rekorlar kıran 216 filminin sonunda acaba Arif dünyayı kurtarabilecek midir?