Değerli izleyicilerimiz, sitemizdeki url değişikliği sebebiyle "404 SAYFA BULUNAMADI" hatası aldığınız film veya dizileri arama bölümüne yazarak bulabilirsiniz. Herkese iyi seyirler Bize destek olmak için yorum yapabilirsiniz.

Filme olan ilgiden dolayı sınırlandırma getirilmiştir. Net hızınıza göre film 5-10 dakika içerisinde açılacaktır.
Filmle ilgili yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmından belirterek filmi izlemek için ilk sıralara gelebilirsiniz.

134 Görüntülenme
Candyman – Şeker Adamın Laneti izle

Candyman – Şeker Adamın Laneti izle

(Candyman)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Jordan Peele, Win Rosenfeld, Nia DaCosta, Bernard Rose, Clive Barker
Efsanenin şimdi başladığı Chicago'nun asil mahallesine dönen 1992 korku filmi "Candyman" ın "manevi devamı".

Candyman filmi, daha önce Chicago'da gerçekleşen ve derin izler bırakan kentsel bir efsaneyi seçen genç bir adama ne olduğu hakkında. Yıllar sonra bile Chicago'da unutulmaz bir efsane var. Buna göre Candyman, bir aynada adının beş varsayılan olduğunu söyleyen kişiye görünür ve neden onun için sorun çıkarıyor. Ortaya çıkması bela kapısını açmak demektir. Candyman'la karşılaşan insanlar korku ile karşı karşıyadır ve hayatlarını riske atarlar. Efsaneye olan inanç yıllarından sonra gösterilmesine rağmen, kaybolmaz.

Candyman onun üzerinde bir araştırma yapmaya karar verir. Komşuları tarafından şekerleme aramak için uyarılan genç adam hakkında söylediklerine kulak vermiyor. Genç adam hemen işe başlar. Uyarıları umursamayan genç adam gelecekte pişman olacak olsa da, bunu fark ettiğinde çok geç. Herkese kanıtlamak istiyor. Bunu yapmak için aynadan geçer ve ismine beş varsayılan söyler. Bu yasaklanmış isim yıllardır bu şekilde telaffuz edilmedi. Uyuyan efsane şimdi uyandı. Candyman dehşetle dönebilir. Dahası, bu korkunç ülkede artık tüm şehir için bir tehlike var.

Bir gencin önündekinin tam tersi olurdu. Candyman ortaya çıktı ve hayatlarını almaya başladı. Bu korkutucu düzenlemenin gelmesi ihtimali var mı? Geçmişte nasıl gönderildi? Candyman'ı şehirden uzak tutmayı kim başardı? Bugün bunu yapabilecek biri var mı? Candyman'ın dehşetinin kökeninde hangi acıklı hikaye? Bu terör gerçekten bir son mu? Candyman, nasıl incinecek? Araştırma yapan genç adam araştırmasını tamamlama fırsatı bulacak mı? Candyman korku-gerilim filmi Nia DaCosta'yı yönetti. Yahya Abdul-Mateen, Teyonah Parris, Nathan Stewart, Colman Domingo, Vanessa Williams, Rebecca Spence, Carl Clemons, Brian King, Tony Todd, Miriam Moss ve Mark Montgomery gibi isimler

Resimler 2