Değerli izleyicilerimiz, sitemizdeki url değişikliği sebebiyle "404 SAYFA BULUNAMADI" hatası aldığınız film veya dizileri arama bölümüne yazarak bulabilirsiniz. Herkese iyi seyirler Bize destek olmak için yorum yapabilirsiniz.

Filme olan ilgiden dolayı sınırlandırma getirilmiştir. Net hızınıza göre film 5-10 dakika içerisinde açılacaktır.
Filmle ilgili yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmından belirterek filmi izlemek için ilk sıralara gelebilirsiniz.

42 Görüntülenme
Dogman – Köpekadam izle
7.2 IMDB Puanı

Dogman – Köpekadam izle

(Dogman)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Magnolia Pictures
  • Film Süresi 103 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Ugo Chiti, Matteo Garrone, Massimo Gaudioso, Ugo Chiti, Matteo Garrone, Massimo Gaudioso, Marco Perfetti, Damiano D'Innocenzo, Fabio D'Innocenzo, Giulio Troli
Ödüller 1 BAFTA Film Award. Diğer 39 ödül & 29 adaylık.
Nazik, sevgi dolu bir adam olan Marcello, köpek bakıcısı olarak çalışıyor. Hayatta tek hedefi iyi bir baba olmak olan Marcello, boşandığı için kızıyla istediği kadar görüşemiyor. Ancak baba ve kız bir araya geldikleri her anın tadını çıkarmaya çalışır. Zamanının çoğunu kendisine bakan köpeklerle geçiren Marcello'nun hayatı, çocukluk arkadaşı Simone'un hapisten çıkıp mahalleye dönmesiyle bambaşka bir hal alır. Eski bir boksör olan Simone'un mahalleye dönüşü herkesin huzur içinde olmasına neden olur. Simone yüzünden şiddetli bir dünyada yakalandıktan sonra Marcello masumiyetini haysiyetine kaptırmaya başlar.