Değerli izleyicilerimiz, sitemizdeki url değişikliği sebebiyle "404 SAYFA BULUNAMADI" hatası aldığınız film veya dizileri arama bölümüne yazarak bulabilirsiniz. Herkese iyi seyirler Bize destek olmak için yorum yapabilirsiniz.

Filme olan ilgiden dolayı sınırlandırma getirilmiştir. Net hızınıza göre film 5-10 dakika içerisinde açılacaktır.
Filmle ilgili yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmından belirterek filmi izlemek için ilk sıralara gelebilirsiniz.

51 Görüntülenme
Downton Abbey – Downton Manastırı izle
7.4 IMDB Puanı

Downton Abbey – Downton Manastırı izle

(Downton Abbey)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Julian Fellowes, Julian Fellowes
Ödüller 2 ödül & 17 Adaylık.
Ingiltere monarşisinin zirvesinde yer alan Downton Abbey, 2010-2015 yılları arasında Kraliçe Elizabeth'in favori şovu olan üç Altın Küre ödülü ile hem dünya savaşının hem de sınıf çatışmasının etkisiyle sarsılan bir toplumda, İngiliz soyu bir evdir. hizmetkarlar ve ev. İşleri arasındaki ilişki hakkındaydı. Film aynı temayı sürdürecek.
Eleştirmenlerden yüksek not almayı başaran ana oyuncular kamera karşısına çıkıyor. Violet Crawley rolünde usta aktris Maggie Smith, Altın Küre reklamında Hugh Bonneville, Robert Crawley rolünde Laura Carmichael, Lady Edith Crawley rolünde Michelle Dockery, "Non-Stop" ile ekranda Lady Mary Crawley ve Cora Crawley rolünde Elizabeth McGovern geri dönüyor. filmin oyuncu kadrosu. geri döndüler. Orijinal oyuncu kadrosuna ek olarak, Oscar adayları Imelda Staunton, Geraldine James, David Haig, Tuppence Middleton, Simon Jones, Kate Phillips ve Stephen Campbell Moore da rol alıyor.