Değerli izleyicilerimiz, sitemizdeki url değişikliği sebebiyle "404 SAYFA BULUNAMADI" hatası aldığınız film veya dizileri arama bölümüne yazarak bulabilirsiniz. Herkese iyi seyirler Bize destek olmak için yorum yapabilirsiniz.


Not : Değerli izleyicilerimiz, Uptobox sitesinde 2 saat(120 dk) izleme limiti bulunmaktadır. Eğer limit dolmuş ise modemi kapatıp açarak süreyi sıfırlayabilirsiniz yada diğer alternatiflerden birini seçerek kaldığınız yerden izleyebilirsiniz.

Geroy – Kahraman izle


Filme olan ilgiden dolayı sınırlandırma getirilmiştir. Net hızınıza göre film 5-10 dakika içerisinde açılacaktır.
Filmle ilgili yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmından belirterek filmi izlemek için ilk sıralara gelebilirsiniz.

24 Görüntülenme
Geroy – Kahraman izle
4.6 IMDB Puanı

Geroy – Kahraman izle

(The Heritage of Love)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 76 dakika
Yönetmen
Senaryo Nataliya Doroshkevich, Olga Pogodina-Kuzmina
Ödüller 1 ödül & 1 nomination
Andrey, Kızıl Ordu subayı olan büyükbabasının mezarını ziyaret etmek için Paris'e gider. Bu sırada Paris'te eski bir Rus arabası satın almak istiyor. Andrey, Paris'te seyahat ederken Vera adında bir kadın görür ve böylece üç kuşak ve bir yüzyılda yazılmış bir aşk hikayesine başlar. Daha sonra mezarlığa gittiğinde Paris'te görüp tanıdığı Vera'nın mezarını buldu. Vera ve Andrey'nin kaderlerinin nasıl anlaşılmaya başladığını keşfederken. Andrey'in büyükbabası Rus devrimi sırasında bir subaydı ve Düşes Vera Chernisheva'ya aşıktır.