Değerli izleyicilerimiz, sitemizdeki url değişikliği sebebiyle "404 SAYFA BULUNAMADI" hatası aldığınız film veya dizileri arama bölümüne yazarak bulabilirsiniz. Herkese iyi seyirler Bize destek olmak için yorum yapabilirsiniz.


Not : Değerli izleyicilerimiz, Uptobox sitesinde 2 saat(120 dk) izleme limiti bulunmaktadır. Eğer limit dolmuş ise modemi kapatıp açarak süreyi sıfırlayabilirsiniz yada diğer alternatiflerden birini seçerek kaldığınız yerden izleyebilirsiniz.

How to Build a Girl izle


Filme olan ilgiden dolayı sınırlandırma getirilmiştir. Net hızınıza göre film 5-10 dakika içerisinde açılacaktır.
Filmle ilgili yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmından belirterek filmi izlemek için ilk sıralara gelebilirsiniz.

20 Görüntülenme
How to Build a Girl izle
5.8 IMDB Puanı

How to Build a Girl izle

(How to Build a Girl)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi IFC Films
  • Film Süresi 102 dakika
Yönetmen
Senaryo Caitlin Moran, Caitlin Moran
Ödüller 1 ödül
How to Build a Girl Filminde, Caitlin Moran'ın en çok satan romanı How to Build a Girl, çılgın, komik ve orijinal bir genç karakterin gözünden büyümenin acı verici süreçlerini anlatıyor ve seksi ve dokunaklı bir anlatımla bir yaş komedisi sunuyor. Filmin ana karakteri 16 Johanna Morrigan, dört erkek çocuğu ve çılgın ebeveynleri olan çok yaratıcı bir genç. Normal hayatını evde bırakmak ve hayallerini yaşamak istiyor. Haftalık bir dergide indie-rock grubu hakkında ciddi bir makale yazıyor. İlk başta gözden kaçan Johanna, saygıdeğer ve anlaşılmaz rock eleştirmeni Dolly Wilde olarak canlanır ve onu 90'ların rock sahnesinin zirvesine götürür. Film için kritik olan şey, Johanna'nın istediği hayata dönüşme ikilemidir. Yıkıcı bir varoluşsal sorgulamaya girmesi, aniden değişen akışı ezmeye başlaması kaçınılmazdır.