Değerli izleyicilerimiz, sitemizdeki url değişikliği sebebiyle "404 SAYFA BULUNAMADI" hatası aldığınız film veya dizileri arama bölümüne yazarak bulabilirsiniz. Herkese iyi seyirler Bize destek olmak için yorum yapabilirsiniz.

Filme olan ilgiden dolayı sınırlandırma getirilmiştir. Net hızınıza göre film 5-10 dakika içerisinde açılacaktır.
Filmle ilgili yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmından belirterek filmi izlemek için ilk sıralara gelebilirsiniz.

97 Görüntülenme
Hustlers – Dolandırıcı Kraliçeler izle
6.3 IMDB Puanı

Hustlers – Dolandırıcı Kraliçeler izle

(Hustlers)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi STXfilms
  • Film Süresi 110 dakika
Yönetmen
Senaryo Lorene Scafaria, Jessica Pressler
Ödüller 1 Golden Globe Adaylığı. Diğer 20 ödül & 67 adaylık.
Hustlers Malezya'da "aşırı müstehcen içerik" nedeniyle yasaklandı. Malezya film sansür kurulu, filmde çıplaklık, erotik danslar ve uyuşturucu kullanımını içeren sahneler nedeniyle prodüksiyonun "halka açık gösterime uygun" olduğunu bildirdi.
Kadınları başrollere sokan suç-komedi filmi, striptiz kulübü çalışanları tarafından başlatılan bir sahtekarlık planını işliyor. Ramona, Destiny ve Diamond bir gün Wall Street'te çalışan müşterilerini soymaya karar verir. Bunun bir tür anahtarı olan bir bankayı soyduğunu düşünüyorlar ve harekete geçmeye başlıyorlar. Planları karşılığını verir ve kararlı kadınlar lüks bir hayat yaşamaya başlar ve savurganlık dalgasına sürüklenir. Ancak hırs onları içeride ele geçirmeye başladığında, dostluklar tehdit edilir ve kolluk tehdidi çalışırken daha da yaklaşmaya başlar ...

Resimler 2