Değerli izleyicilerimiz, sitemizdeki url değişikliği sebebiyle "404 SAYFA BULUNAMADI" hatası aldığınız film veya dizileri arama bölümüne yazarak bulabilirsiniz. Herkese iyi seyirler Bize destek olmak için yorum yapabilirsiniz.

İletişim & Hukuksal

Sitemizde bulunan filmler, diziler, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com, mail.ru gibi vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmdizitr.com sitesi bu konuda telif hakkı sorumluluğu kabul etmemektedir. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.

Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, info@filmdizitr.com mail adresinden veya aşağıdaki formdan bize ulaşabilirler.

English Translation

All the videos that are involved in our website are added from general video websites like vk.com, mail.ru, etc. For productions whose copyright belongs to you, as long as you make a notice to info@filmdizitr.com email address, relevant production will be removed in 3 workday from our website.