Değerli izleyicilerimiz, sitemizdeki url değişikliği sebebiyle "404 SAYFA BULUNAMADI" hatası aldığınız film veya dizileri arama bölümüne yazarak bulabilirsiniz. Herkese iyi seyirler Bize destek olmak için yorum yapabilirsiniz.

Filme olan ilgiden dolayı sınırlandırma getirilmiştir. Net hızınıza göre film 5-10 dakika içerisinde açılacaktır.
Filmle ilgili yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmından belirterek filmi izlemek için ilk sıralara gelebilirsiniz.

16,866 Görüntülenme
Müslüm izle
8.2 IMDB Puanı

Müslüm izle

(Müslüm)
Yönetmen ,
Senaryo Hakan Gunday, Gürhan Özçiftçi

Müslüm izle

Müslüm Gürses, 3 Mart 2013 tarihinde dünyaya gözlerini kapatsa da, akıllarda ve kalpte yerini korumaya devam ediyor. Müslüm Baba’ sı olan, şarkıları Bob Dylan, Garbage, Björk, David Bowie, Rainbow gibi gruplar ve sanatçılar tarafından Türkçe coverlanan, Kenan Doğul ve Tarkan gibi popüler sanatçıların şarkılarını yorumladığı muazzam bir kişidir.
Hayatının her yönünün konusu olan Müslüm Gürses'in filmi, en çok izlenen Türk filmlerinden biri olmayı başardı ve 5 milyon 56 bin izleyici sayısı ile en çok izlenen Türk filmleri sıralamasında 8. sıraya yükseldi. .
Müslüm Filmi izle

Tüm Bilinmeyen Yönleri ile Müslüm Gürses'in Hayatı

Film olarak tanımlanabilen Müslüm Gürses'in hayatı ilk kez beyaz bir ekrana uyarlanıyor ve birkaç yıl süren ölümünden sonra bu film çekildi ve bilinmeyen yönlerine ışık tuttu. Müslüm Gürses'in hayatı. Çocukluğunu bir başlangıç ​​noktası olarak alır.Popüler ses yarışmasını kazanarak kendine isim yapmayı başaran Şahin Kendirci, çocukluğunu yeniden canlandırmak için oynuyor. Sesin güzelliği ve sanatçının benzerliği gibi özellikleri nedeniyle rol için seçilen Şahin Kendirci, Amerika'daki usta hocalardan aylarca aldığı eğitimlerle rolünü canlandırmaya hazır.
Filmde Muhterem Nur rolündeki Zerrin Tekindor eşlik ediyor. Erkan Can, Ayça Bingöl, Turgut Tunçalp, Taner Ölmez, Caner Kurtaran, Erkan Kolçak Köstengil, Güven Kıraç, Erkan Avcı, Şahin Kendirci, Goncagül Sunar ve Teoman gibi diğer ustalar.
Müslüm Filmi izle

Müslüm filmi izle

Filmde 21 milyon lira harcandı. 3 adet Mercedes çekimi sırasında Gülhane çekimi sırasında 3 bin 500 ekstra çekim yapılması, 1 milyon 800 bin Türk Lirası şarkıda kullanılan filmin maliyetinin bir kısmını yansıtması yeterli olacaktır.

Resimler 4

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

6 yorum