Değerli izleyicilerimiz, sitemizdeki url değişikliği sebebiyle "404 SAYFA BULUNAMADI" hatası aldığınız film veya dizileri arama bölümüne yazarak bulabilirsiniz. Herkese iyi seyirler Bize destek olmak için yorum yapabilirsiniz.


Filme olan ilgiden dolayı sınırlandırma getirilmiştir. Net hızınıza göre film 5-10 dakika içerisinde açılacaktır.
Filmle ilgili yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmından belirterek filmi izlemek için ilk sıralara gelebilirsiniz.

158 Görüntülenme
Ölmek İçin Zaman Yok – No Time to Die izle
8,6 IMDB Puanı

Ölmek İçin Zaman Yok – No Time to Die izle

(No Time to Die)
Senaryo Neal Purvis, Robert Wade, Cary Joji Fukunaga, Phoebe Waller-Bridge, Neal Purvis, Robert Wade, Cary Joji Fukunaga, Ian Fleming
Ernst Stavro Blofeld'den beş yıl sonra, James Bond gizli servisinde ve Jamaika'da sessiz bir sonsuz tatil havasında aktif hizmetini yönetiyor. Bond'un CIA'sından bir arkadaşı olan Felix Leiter, çok önemli bir bilim insanının eksik olduğu tespit edildiğinde kayıp bilim adamını araştırmasına yardım etmeyi teklif ediyor. James Bond dünyasında daha önce hiç görmediği bir tehlikeyle karşı karşıya. Ölmek İçin Zaman Yok, Eon Productions tarafından üretilen James Bond serisinin yirmi beşinci filmi. Daniel Craig'in beşinci yolculuğunda, kurgusal MI6 ajanı James Bond olarak tekrar geri döndü. Neal Purvis, Robert Wade ve Phoebe Waller-Bridge tarafından yazılan Cary Joji, Fukunaga'da.