Değerli izleyicilerimiz, sitemizdeki url değişikliği sebebiyle "404 SAYFA BULUNAMADI" hatası aldığınız film veya dizileri arama bölümüne yazarak bulabilirsiniz. Herkese iyi seyirler Bize destek olmak için yorum yapabilirsiniz.


Not : Değerli izleyicilerimiz, Uptobox sitesinde 2 saat(120 dk) izleme limiti bulunmaktadır. Eğer limit dolmuş ise modemi kapatıp açarak süreyi sıfırlayabilirsiniz yada diğer alternatiflerden birini seçerek kaldığınız yerden izleyebilirsiniz.

Penguins – Penguenler izle


Filme olan ilgiden dolayı sınırlandırma getirilmiştir. Net hızınıza göre film 5-10 dakika içerisinde açılacaktır.
Filmle ilgili yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmından belirterek filmi izlemek için ilk sıralara gelebilirsiniz.

33 Görüntülenme
Penguins – Penguenler izle
7.0 IMDB Puanı

Penguins – Penguenler izle

(Penguins)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Disneynature
  • Film Süresi 76 dakika
Kategori
Senaryo David Fowler
Oyuncular
Penguins, buzlu Antarktika baharında bir erkek penguenin katılımıyla ortak arayan ve yuva kuran Steve'in aile kurma hikayesini anlatıyor. Siyah beyaz dostlarımız için kolay olmayacak bu süreçte av arayışında yüzen katil balinalar ve av arayan leopar fokları Steve ve diğer erkek penguenlerin yuva arayışlarını daha da zorlaştıracak.
Dane DeHaan, Disneynature'ın yeni dönem projelerinden biri olan Alastair Fothergill ve Jeff Wilson tarafından yönetilen Penguins'i seslendiriyor. Belgeselde, Adélie penguen türünden Steve adında bir penguenin hikayesi ortaya çıkabilir.