Değerli izleyicilerimiz, sitemizdeki url değişikliği sebebiyle "404 SAYFA BULUNAMADI" hatası aldığınız film veya dizileri arama bölümüne yazarak bulabilirsiniz. Herkese iyi seyirler Bize destek olmak için yorum yapabilirsiniz.


Not : Değerli izleyicilerimiz, Uptobox sitesinde 2 saat(120 dk) izleme limiti bulunmaktadır. Eğer limit dolmuş ise modemi kapatıp açarak süreyi sıfırlayabilirsiniz yada diğer alternatiflerden birini seçerek kaldığınız yerden izleyebilirsiniz.

The Burnt Orange Heresy – Yanık Portakal izle


Filme olan ilgiden dolayı sınırlandırma getirilmiştir. Net hızınıza göre film 5-10 dakika içerisinde açılacaktır.
Filmle ilgili yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmından belirterek filmi izlemek için ilk sıralara gelebilirsiniz.

24 Görüntülenme
The Burnt Orange Heresy – Yanık Portakal izle
5.8 IMDB Puanı

The Burnt Orange Heresy – Yanık Portakal izle

(The Burnt Orange Heresy)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Sony Pictures Classics
  • Film Süresi 99 dakika
Senaryo Scott B. Smith, Charles Willeford
Ödüller 1 ödül
The Burnt Orange Heresy - Yanık Portakal Filminde, Venedik Film Festivali'nin kapanış filmi The Burnt Orange Heresy; Hitchcock filmlerini akla getiren ince, seksi ve heyecan verici bir kara film. Filmin karizmatik ve göz alıcı anti-kahramanı, amacına ulaşmak için suçlu olacak kadar hırslı sanat eleştirmeni James'tir. İtalya'nın Como Gölü'ndeki bir konakta James, baştan çıkardığı güzel bir Amerikalı gezginle bir tabloyu çalmakta zorlanır. Yönetmen Giuseppe Capotondi, The Simple Plan romanının yazarı Scott Smith'le birlikte uyarladığı ve sonradan modellendiği yeni filminde (18 yıl sonra kamera karşısına çıkan) Mick Jagger'ın da dahil olduğu muhteşem bir oyuncu kadrosunu bir araya getiriyor.