Değerli izleyicilerimiz, sitemizdeki url değişikliği sebebiyle "404 SAYFA BULUNAMADI" hatası aldığınız film veya dizileri arama bölümüne yazarak bulabilirsiniz. Herkese iyi seyirler Bize destek olmak için yorum yapabilirsiniz.


Not : Değerli izleyicilerimiz, Uptobox sitesinde 2 saat(120 dk) izleme limiti bulunmaktadır. Eğer limit dolmuş ise modemi kapatıp açarak süreyi sıfırlayabilirsiniz yada diğer alternatiflerden birini seçerek kaldığınız yerden izleyebilirsiniz.

The Curious Case of Benjamin Button – Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi izle


Filme olan ilgiden dolayı sınırlandırma getirilmiştir. Net hızınıza göre film 5-10 dakika içerisinde açılacaktır.
Filmle ilgili yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmından belirterek filmi izlemek için ilk sıralara gelebilirsiniz.

68 Görüntülenme
The Curious Case of Benjamin Button – Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi izle
7.8 IMDB Puanı

The Curious Case of Benjamin Button – Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi izle

(The Curious Case of Benjamin Button)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Paramount
  • Film Süresi 166 dakika
Yönetmen
Senaryo Eric Roth, Eric Roth, Robin Swicord, F. Scott Fitzgerald
Ödüller 3 Oscar Kazandı. Diğer 81 ödül & 157 adaylık.
“Alışılmadık koşullar altında doğdum”.
İşte F. Scott Fitzgerald'ın 1920'lerde yazdığı ve seksenlerinde doğduğu "Benjamin Button'ın Tuhaf Hikayesi" nin hikayesi: Benjamin Button hepimiz gibi zamanı durduramayan bir adam. Birinci Dünya Savaşı'nın sonunda, 1918'de New Orleans'tan başlayıp 21. yüzyılda çalışarak, hikayesi sizinkinden daha sıra dışı bir yaşam içeriyor. Film, pek çok nadir insanın yaşadığı macerada yerlerin muazzam hikayesi, yaşam sevgisi, ölüm sevinci ve zamanın ötesine geçen şeyler hakkında.
David Fincher'ın yönetmeni Brad Pitt, Cate Blanchett, Taraji P.Henson, Julia Ormond, Jason Flemyng, Elias Koteas ve Tilda Swinton. Eric Roth ve Robin Swicord yazdı, Eric Roth senaryo yazdı. Filmde Kathleen Kennedy, Frank Marshall ve Ceán Chaffin yapımcı olarak görev aldılar.