Değerli izleyicilerimiz, sitemizdeki url değişikliği sebebiyle "404 SAYFA BULUNAMADI" hatası aldığınız film veya dizileri arama bölümüne yazarak bulabilirsiniz. Herkese iyi seyirler Bize destek olmak için yorum yapabilirsiniz.

Filme olan ilgiden dolayı sınırlandırma getirilmiştir. Net hızınıza göre film 5-10 dakika içerisinde açılacaktır.
Filmle ilgili yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmından belirterek filmi izlemek için ilk sıralara gelebilirsiniz.

86 Görüntülenme
Thugs of Hindostan – Hindistan Eşkıyaları izle
4.0 IMDB Puanı

Thugs of Hindostan – Hindistan Eşkıyaları izle

(Thugs of Hindostan)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Yash Raj Films USA
  • Film Süresi 164 dakika
Kategori
Senaryo Vijay Krishna Acharya
Ödüller 2 ödül
Bollywood'un en yüksek bütçeli filmi olan Hindistan'ın kurgusal tarih filmi, Hint yarımadasının Hindutan veya Hindostan olarak bilindiği 1795 kurgusal bir tarih hikayesini anlatıyor.
1795'te, Hindistan alt kıtası hala Hindutan veya Hindostan olarak bilindiği için, İngiliz Doğu Hindistan ortaklığı yürürlüktedir. İngiliz Doğu Hindistan ortaklığı engelsiz görünüyor. Ancak, bu durumdan rahatsız olanlar var. Hindistan'ın ünlü haydut grubu savaşmaya hazır. Khudabaksh Azaad adlı bir Haydut tarafından yönetilen grup, Hindistan'ı İngilizlerden kurtarmak ve ücretsiz olarak garanti etmek için zorlu bir mücadele veriyor. İngiliz komutanı John Clive için bu haberi aldığında harekete geçmeye karar verdi. Bu planlı komutan Firangi Mallah’ın kararına karar verir. Komutan Clive, Mallah'ın gruba sızmasını ve tehdidi önlemesini önlemek için haydutları takip ediyor. Ancak Firangi, bu süreçte kendini keşfettikçe ne yapmak istediğini anlamaya başlar.

Resimler 2