Değerli izleyicilerimiz, sitemizdeki url değişikliği sebebiyle "404 SAYFA BULUNAMADI" hatası aldığınız film veya dizileri arama bölümüne yazarak bulabilirsiniz. Herkese iyi seyirler Bize destek olmak için yorum yapabilirsiniz.


Not : Değerli izleyicilerimiz, Uptobox sitesinde 2 saat(120 dk) izleme limiti bulunmaktadır. Eğer limit dolmuş ise modemi kapatıp açarak süreyi sıfırlayabilirsiniz yada diğer alternatiflerden birini seçerek kaldığınız yerden izleyebilirsiniz.

Transformers 2: Yenilenlerin İntikamı İzle


Filme olan ilgiden dolayı sınırlandırma getirilmiştir. Net hızınıza göre film 5-10 dakika içerisinde açılacaktır.
Filmle ilgili yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmından belirterek filmi izlemek için ilk sıralara gelebilirsiniz.

569 Görüntülenme
Transformers 2: Yenilenlerin İntikamı – Transformers: Revenge of the Fallen İzle
6.0 IMDB Puanı

Transformers 2: Yenilenlerin İntikamı – Transformers: Revenge of the Fallen İzle

(Transformers: Revenge of the Fallen)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Paramount/Dreamworks
  • Film Süresi 150 dakika
Yönetmen
Senaryo Ehren Kruger, Roberto Orci, Alex Kurtzman
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. Diğer 15 ödül & 27 adaylık.
Transformers: Düşmüşlerin İntikamı '2007'de izleyicinin ilgisini kazanan ilk film olan Transformers'ın devamı niteliğinde ...
Film Autobots ve Decepticon'lar arasındaki savaşın sonunda yönetiliyor ve her zaman olduğu gibi ilk filmde Michael Bay yönetmen ve yapım yönetmeni olarak Steven Spielberg'di.
Oyuncular: Shia LaBeouf - Megan Fox, ikinci filmde iki kez kameranın arkasında iki kez tekrarlanan robotların daha fazla robotla buluşması için Mısır da dahil olmak üzere daha fazla ülkeye yayılacak ...

Sam Witwicky (Shia LaBeouf), Transformers'ın kökeni ve tarihi hakkında yeni detayları ortaya koyuyor. Toplanan bilgiyi ele geçirmek isteyen şeytani aldatmaca onun peşindedir. En büyük mücadele Mısır'daki Giza Piramitleri'nde olacak. Eğer öyleyse, aranan tapınak bu tarafta.