Değerli izleyicilerimiz, sitemizdeki url değişikliği sebebiyle "404 SAYFA BULUNAMADI" hatası aldığınız film veya dizileri arama bölümüne yazarak bulabilirsiniz. Herkese iyi seyirler Bize destek olmak için yorum yapabilirsiniz.


Not : Değerli izleyicilerimiz, Uptobox sitesinde 2 saat(120 dk) izleme limiti bulunmaktadır. Eğer limit dolmuş ise modemi kapatıp açarak süreyi sıfırlayabilirsiniz yada diğer alternatiflerden birini seçerek kaldığınız yerden izleyebilirsiniz.

Transformers 3 : Ay’ın Karanlik Yüzü İzle


Filme olan ilgiden dolayı sınırlandırma getirilmiştir. Net hızınıza göre film 5-10 dakika içerisinde açılacaktır.
Filmle ilgili yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmından belirterek filmi izlemek için ilk sıralara gelebilirsiniz.

543 Görüntülenme
Transformers 3 : Ay’ın Karanlik Yüzü – Transformers: Dark of the Moon İzle
6.3 IMDB Puanı

Transformers 3 : Ay’ın Karanlik Yüzü – Transformers: Dark of the Moon İzle

(Transformers: Dark of the Moon)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Paramount Studios
  • Film Süresi 154 dakika
Yönetmen
Senaryo Ehren Kruger
Ödüller 3 Oscar Adaylığı. Diğer 10 ödül & 39 adaylık.
Transformers: Ay'ın Karanlığı filmi, bir hatadan sonra dünya tarihindeki en büyük savaşa tanık olan insanın hikayesini anlatıyor. Ay'a yolculuktan sonra, Ay'da bir Decepticon oynayan adam kendini Decepticans'la savaşta buldu.

Transformers serisinin her filminde Decepticon'lar biraz daha güçlü. Tersine, diziye doğru çalışırken, Optimus Prime'ın gerçekte ne kadar güçlü olduğu ortaya çıktı. Ancak dizinin üçüncü filminde, Aldatıcıların insanın hayal gücü seviyesine zorlandıklarını söyleyebiliriz. Bu tam bir Michael Bay ürünü. Dahası, film 3D olarak çekildiğinden, sinemadaki sahneleri izlemek bir zevktir.