Değerli izleyicilerimiz, sitemizdeki url değişikliği sebebiyle "404 SAYFA BULUNAMADI" hatası aldığınız film veya dizileri arama bölümüne yazarak bulabilirsiniz. Herkese iyi seyirler Bize destek olmak için yorum yapabilirsiniz.


Not : Değerli izleyicilerimiz, Uptobox sitesinde 2 saat(120 dk) izleme limiti bulunmaktadır. Eğer limit dolmuş ise modemi kapatıp açarak süreyi sıfırlayabilirsiniz yada diğer alternatiflerden birini seçerek kaldığınız yerden izleyebilirsiniz.

Transformers 4 : Kayıp Çağ İzle


Filme olan ilgiden dolayı sınırlandırma getirilmiştir. Net hızınıza göre film 5-10 dakika içerisinde açılacaktır.
Filmle ilgili yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmından belirterek filmi izlemek için ilk sıralara gelebilirsiniz.

527 Görüntülenme
Transformers 4 : Kayıp Çağ – Transformers: Age of Extinction İzle
5.7 IMDB Puanı

Transformers 4 : Kayıp Çağ – Transformers: Age of Extinction İzle

(Transformers: Age of Extinction)
Yönetmen
Senaryo Ehren Kruger
Ödüller 5 ödül & 23 Adaylık.
Autobot ve Decepticans arasındaki son savaş 4 yıldır. Şikago şehri savaşta tahrip olmuş ve binlerce insan öldürülmüşken, dünya ve insanlık büyük bir tehditten kurtulacaktı. İnsanlık yaralarını sarmaya çalışırken, Amerikan hükümeti Autobotlarla olan ilişkiyi kopardı ve hayatta kalanları yok etmek için CIA'da özel bir birim bile kuruldu. Teksas'ta kendi kendini tamir eden bir tamirci olan Cade Yeager (Mark Wahlberg), parçalarını satmak umuduyla hasarlı bir kamyoneti kabul ediyor. Ancak, bu kamyonun yaralı Optimus Prime'dan başka kimsenin olmadığını anlaması uzun sürmez. Ayrıca, Optimus Prime'dan gelen sinyallerle yola çıkan CIA ajanları ile sorun yaşamak da çok yakın. Cade Yeager bir şekilde Optimus Prime’ı Chicago’ya götürmeli ve diğer Autobotlarla temasa geçmelidir. Çünkü güçlü bir düşman dünyayı tehdit ediyor. Optimus Prime ve Autobots, Cade Yeager, özellikle topluluğun desteğiyle en korkutucu düşmanla yüzleşmek zorundalar ...

Michael Bay'in yönettiği, Ehren Kruger, Mark Wahlberg, Nicola Peltz ve Jack Reynor'un yönettiği Michael Bay'da başrol oynuyor.