Değerli izleyicilerimiz, sitemizdeki url değişikliği sebebiyle "404 SAYFA BULUNAMADI" hatası aldığınız film veya dizileri arama bölümüne yazarak bulabilirsiniz. Herkese iyi seyirler Bize destek olmak için yorum yapabilirsiniz.


Not : Değerli izleyicilerimiz, Uptobox sitesinde 2 saat(120 dk) izleme limiti bulunmaktadır. Eğer limit dolmuş ise modemi kapatıp açarak süreyi sıfırlayabilirsiniz yada diğer alternatiflerden birini seçerek kaldığınız yerden izleyebilirsiniz.

Trial by Fire – Ateşle Imtihan izle


Filme olan ilgiden dolayı sınırlandırma getirilmiştir. Net hızınıza göre film 5-10 dakika içerisinde açılacaktır.
Filmle ilgili yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmından belirterek filmi izlemek için ilk sıralara gelebilirsiniz.

79 Görüntülenme
Trial by Fire – Ateşle Imtihan izle
6.9 IMDB Puanı

Trial by Fire – Ateşle Imtihan izle

(Trial by Fire)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Roadside Attractions
  • Film Süresi 127 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Geoffrey Fletcher, David Grann
Gazeteci David Grann'in aynı isimli makalesinden büyük ekrana uyarlanmış, gerçek bir hikayeye dayanıyor ve Houston'dan bir kadın mahkemesi (Jack O'Connell) ve bir kadın anne (Laura Dern) olmamamız gerekiyordu, özgürlüğü için elinden geleni yaptı. bağ üzerinde duruluyor. Cameron Todd Willingham, metal müzik tutkusu ve sabıka kaydı olan fakir, eğitimsiz bir adam. 1992'de kundaklamadan sonra üç kişiyi öldürmekle suçlandı ve ölüm cezasına çarptırıldı. Elizabeth Gilbert adında bir kadın tartışmalı yöntemler ve tartışmalı tartışmalar kullanıyor. Elizabeth, Cameron'u kurtarmak için devletle mücadele eder.

Resimler 2