Değerli izleyicilerimiz, sitemizdeki url değişikliği sebebiyle "404 SAYFA BULUNAMADI" hatası aldığınız film veya dizileri arama bölümüne yazarak bulabilirsiniz. Herkese iyi seyirler Bize destek olmak için yorum yapabilirsiniz.


Not : Değerli izleyicilerimiz, Uptobox sitesinde 2 saat(120 dk) izleme limiti bulunmaktadır. Eğer limit dolmuş ise modemi kapatıp açarak süreyi sıfırlayabilirsiniz yada diğer alternatiflerden birini seçerek kaldığınız yerden izleyebilirsiniz.

Venom: Zehirli Öfke izle


Filme olan ilgiden dolayı sınırlandırma getirilmiştir. Net hızınıza göre film 5-10 dakika içerisinde açılacaktır.
Filmle ilgili yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmından belirterek filmi izlemek için ilk sıralara gelebilirsiniz.

292 Görüntülenme
Venom: Zehirli Öfke izle
6.7 IMDB Puanı

Venom: Zehirli Öfke izle

(Venom)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Vis
  • Film Süresi 112 dakika
Yönetmen
Senaryo Jeff Pinkner, Scott Rosenberg, Kelly Marcel, Jeff Pinkner, Scott Rosenberg, Todd McFarlane, David Michelinie
Ödüller 3 ödül & 9 Adaylık.
Eddie Brock hırslı bir muhabir. Sevgilisinin çalıştığı araştırma şirketinin sahibi de peşinde olduğu hikayelerden biridir. Bu kötü niyetli ve kendi kendine yönetilen adamın hikayesini takip ederken, Eddie sadece simbiyozda yaşayabilen ve bir adrenalinle beslenebilen yabancı bir organizmanın firma tarafından keşfedildiğini ve insan denekler ile birleştirilmeye çalışıldığını öğrenir. Ancak, araştırmasında çok ileri olan Eddie, Venom adlı bu organizmanın bir sonraki taşıyıcısı oldu. Vücudunu ve zihnini kontrol eden organizma ile mücadele ederken Eddie, şirket sahibinin onu öldürmek için gönderdiği insanlardan da kaçmalıdır ...

Resimler 2