Değerli izleyicilerimiz, sitemizdeki url değişikliği sebebiyle "404 SAYFA BULUNAMADI" hatası aldığınız film veya dizileri arama bölümüne yazarak bulabilirsiniz. Herkese iyi seyirler Bize destek olmak için yorum yapabilirsiniz.

Filme olan ilgiden dolayı sınırlandırma getirilmiştir. Net hızınıza göre film 5-10 dakika içerisinde açılacaktır.
Filmle ilgili yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmından belirterek filmi izlemek için ilk sıralara gelebilirsiniz.

24 Görüntülenme
Vita & Virginia – Vita ve Virginia izle
5.7 IMDB Puanı

Vita & Virginia – Vita ve Virginia izle

(Vita & Virginia)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Eileen Atkins, Virginia Woolf, Vita Sackville-West, Chanya Button
Gerçek bir hikayeye dayanan Vita & Virginia, edebiyat tarihinin en başarılı yazarlarından biri olan Virginia Woolf (Elizabeth Debicki) ile gizemli aristokrat Vita Sackville-West (Gemma Arterton) arasındaki tutkulu ilişkiyi araştırıyor. İki yol kesiştiğinde, Vita'nın Virginia'yı yeni fethi, maliyeti ne olursa olsun sonuç verir. Göz alıcı Vita ve büyüleyici, inatçı ve yetenekli Virginia, `` Woolf'un cüretkar ve deneysel romanı Orlando '' daki ilişkinin meyvesidir.
"Prince of Persia: Sands of Time" dan hatırladığımız Gemma Arterton ve geçen yıl "Widowed Women" filminde çokça seslendirilen Elizabeth Debicki'nin oynadığı filmde, Isabella Rossellini, Rupert Penry-Jones, Peter Ferdinando, Emerald Fennell, Gethin Anthony, Rory Fleck, Byrne ve Karla Crome gibi. Geçtiğimiz yıl Toronto Uluslararası Film Festivali'nde prömiyeri yapılan film, 2015 yapımı "Burn Burn Burn" ile Chanya Button tarafından yönetiliyor ve yazılıyor.