Değerli izleyicilerimiz, sitemizdeki url değişikliği sebebiyle "404 SAYFA BULUNAMADI" hatası aldığınız film veya dizileri arama bölümüne yazarak bulabilirsiniz. Herkese iyi seyirler Bize destek olmak için yorum yapabilirsiniz.


Not : Değerli izleyicilerimiz, Uptobox sitesinde 2 saat(120 dk) izleme limiti bulunmaktadır. Eğer limit dolmuş ise modemi kapatıp açarak süreyi sıfırlayabilirsiniz yada diğer alternatiflerden birini seçerek kaldığınız yerden izleyebilirsiniz.

Yüzüklerin Efendisi Yüzük Kardeşliği İzle


Filme olan ilgiden dolayı sınırlandırma getirilmiştir. Net hızınıza göre film 5-10 dakika içerisinde açılacaktır.
Filmle ilgili yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmından belirterek filmi izlemek için ilk sıralara gelebilirsiniz.

8,244 Görüntülenme
Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği izle The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) izle
8.8 IMDB Puanı

Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği izle The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) izle

(The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring)
Yönetmen
Senaryo J.R.R. Tolkien, Fran Walsh, Philippa Boyens, Peter Jackson
Ödüller 4 Oscar Kazandı. Diğer 113 ödül & 123 adaylık.
İyi ve kötü arasındaki mücadelenin destansı bir anlatımı olan film, muazzam bir sorumluluk alması gereken barışçıl bir Hobbit olan Frodo Baggins'in destansı bir macerasını sunuyor.

Bir Yüzüğü birçok güçle teslim eden Frodo, Orta Dünya'dan Mordor ülkesine ulaşmak ve yüzüğü kurulduğu Demokrasi Dağı alevlerinde imha etmek zorundadır. Tek Yüzük yüzyıllar boyunca kayboldu ve Karanlık Lord, Sauron'un üyelerine zulmetti, şeytani niyeti ve tüm yaşamı yönetme iradesi vardı. Hük Yolculuğu boyunca, Frodo'ya Ring'in 9 Bursu eşlik eder: iyi bir sihirbaz ve Frodo'nun aklı. Boz Gandalf (Ian McKellen), Gondor'un gelecekteki kralı Aragorn ve Aragorn'un asil savaşçısı (Strider-Viggo Mortensen olarak da bilinir), Boromir (Sean Bean), Gondor'un ateşli silahı, Gimli John Rhys-Davies), usta okçu Legolas ( Orlando Bloom, ve Hobbits Samwise Gamgee (Sean Astin), Peregrin Took (Billy Boyd) ve Meriadoc Brandybuck (Dominic Monaghan).

Karanlığın Karanlık Kardeşleri Sauron'un karanlık savaşçıları Vahşice Orklar'ın takip ettiği kardeşler, kötü büyücü Ak Saruman (Christopher Lee) tarafından toplanan mağara trolleri ve goblinler halkanın sınırsız hareket gücüne karşı koymak zorundalar.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

3 yorum